11-16 MAYIS ENGELLİLER HAFTASI ETKİNLİKLERİ

11-16 Mayıs Engelliler Haftası Kurumumuzun öğretmen, öğrenci ve velilerinin katılımıyla Beylikdüzü Kaymakamlığı, Beylikdüzü Belediye Başkanlığı, Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Beylikdüzü Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulu ve ilçemizdeki diğer

11-16 Mayıs Engelliler Haftası Kurumumuzun öğretmen, öğrenci ve velilerinin katılımıyla Beylikdüzü Kaymakamlığı, Beylikdüzü Belediye Başkanlığı, Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Beylikdüzü Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulu ve ilçemizdeki diğer değişik kurum ve kuruluşların desteği ile çeşitli etkinliklerle kutlandı.

 11 Mayıs Pazartesi günü El Sanatları Sergisi ile başlayan programımız, 14 Mayıs Perşembe günü düzenlediğimiz “Farkındalık Yürüyüşü” ve “Piknik Şöleni” ile devam etti. 16 Mayıs Cumartesi öğrencilerimizin düzenlemiş olduğu halk oyunları gösterisi ile son buldu. Çocuklarımız ve velilerimizle dolu dolu bir hafta geçirmeleriyle İLK EVİN ailesi olarak mutluluk duyuyoruz.

Beylikdüzü Kaymakamımız Sayın Ahmet Mesut DEMİRKOL himayesinde düzenlenen etkinliğimize desteklerini esirgemeyen; Beylikdüzü Belediye Başkanlığı, Beylikdüzü İlçe Milli Eğimi Müdürlüğü,

Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü Beylikdüzü Organize ve Sanayi Bölgesi Yönetimi, Onur Marketler Grubuna ve Diğer sponsorlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.