24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ

Öğretmenler gününü sürprizler ve hep birlikte yediğimiz yemekle kutladık.

Öğretmenler gününü sürprizler ve hep birlikte yediğimiz yemekle kutladık.

Öğretmenlerimize bu anlamlı günde, bizim için ne kadar değerli olduklarını göstermek için, uzun süren hazırlıklar yaptık ve minnetlerimizi sunmak için bir araya geldik. Sabah, çiçekler ve sınıf girişlerine astığımız kutlama kartları ile karşıladığımız öğretmenlerimizle birlikte, daha önce birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz ancak çeşitli sebepler ile yollarımızın ayrıldığı değerli öğretmenlerimizi öğlen yemeğinde ağırladık.

İdarecilerimizin teşekkür konuşmaları ardından, kişisel sebeplerden dolayı çalışma hayatını sonlandıracak olan müdiremiz Serpil Hanım’a, görevini devrettiği Yasemin Hanım minnet ve teşekkürlerimizi iletti ve kurucu temsilcimiz İmbat Baykal tarafından da kurumumuza katkılarından dolayı bir plaket takdim edildi.

Neşeli bir yemeğin ardından, çocuklarımız için birlikte çalıştığımız ve çalışmaya devam ettiğimiz tüm öğretmenlerimiz ile birlikte fotoğraf çektirerek kutlamamızı sonlandırdık.

Öncelikle bizleri kırmayıp yemeğimize teşrif eden eski çalışma arkadaşlarımızın, uzun yıllardır büyük bir özveri ve başarıyla sürdürdüğü görevinden ayrılacak olan Serpil Hanım’ın ve çok değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlar, bu vesile ile çocuklarımız ve bizler için harcadıkları tüm emekler için bir kez daha teşekkür ederiz.

24.11.2016