Mutlu Kedi Evleri - İLK EVİN - Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

#mutlukedievleri

Özellikle kış mevsimi ve soğuk hava muhalefetinin yıpratıcı olduğu dönemlerde pek çok hayvan sever gönüllü, sivil toplum kuruluşu ve belediye; sokakta yaşayan hayvanlar için mama, su ve soğuktan korunabileceği barınakla onlara destek olmaya çalışıyor. Klişeler arasında yer alsa da “kürkü onları soğuktan korur” önermesi maalesef geçerlilik taşımıyor. Biz de bu ayları kediler için daha rahat ve yaşanabilir kılmak için kolları sıvadık ve onlarca #kedievi hazırlayarak desteğimizi biraz daha artırdık.

Kedi evlerinin içinde battaniye de bulunuyor. Soğuk ve yağışlı havalarda, evlerin üstünde su birikintisi oluşmaması için eğimli çatı tasarımını tercih ettik. Aynı şekilde, dört ayak desteğiyle, kedi evleri yerden yüksekte konumlanıyor. OSB malzemenin üstüne koruyucu yat verniği kullandığımız için, evlerin ömrü üç katına çıkıyor.

İlk Evin logosu ve minik dostlarımızın el izleriyle donatılmış renkli kedi evlerimizden birini sokağınızda konumlandırmak istiyorsanız, kurumumuzu ziyaret etmeniz yeterli. Danışmanlarımız, renkli kedi evlerimizden birini ücretsiz olarak sokağınız için ayıracaktır.

Sokağınıza yerleştirdiğiniz kedi evlerinin fotoğraflarını #mutlukedievleri etiketini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz.

ÜST