PSİKOLOG / PDR BİRİMİ

TUBA ALTINTAŞ

1986 Sakarya/Karasu doğumlu.

2013 yılında Fen-Edebiyat Fakültesi, Psikoloji lisans programından mezun oldu. 2017 yılında Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji Anabilim Dalı Klinik Psikoloji programında yüksek lisansını tamamladı. Alanında seminerlere, kurslara ve farklı test eğitimlerine katılarak sertifikalar almaya hak kazandı.

2013 yılından bu yana İlk Evin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Psikolog (Klinik Psikolog) olarak çalışmaktadır.

DAMLA ALBAY

1993 Tekirdağ/Malkara doğumlu.

2016 yılında Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri bölümü, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans programından mezun oldu. Alanında seminerlere, kurslara ve farklı test eğitimlerine katılarak sertifikalar almaya hak kazandı.

Çeşitli özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde öğretmen olarak görev aldı.

2017 yılından bu yana İlk Evin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Rehber Öğretmen (Rehberlik ve Psikolojik Danışman) olarak çalışmaktadır.

YASEMİN ODABAŞ

1983 Hollanda-Hertogenbosch doğumlu.

2006 yılında Sosyal ve Davranış Bilimleri Fakültesi, Psikoloji lisans programından mezun oldu. 2007 yılında aynı fakültede Çocuk ve Ergen Psikolojisi uzmanlık alanında Psikoloji ve Ruh Sağlığı yüksek lisansını tamamladı. Alanında seminerlere, kurslara ve farklı test eğitimlerine katılarak sertifikalar almaya hak kazandı.

Hollanda Adalet Bakanlığı, Ruh Sağlığı Kliniği ve özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde uzman psikolog olarak görev aldı.

2013 yılından bu yana İlk Evin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Uzman Psikolog ve idareci olarak çalışmaktadır.

ÜST
WhatsApp chat
BİZİ ARAYIN
YOL TARİFİ