SINIF ÖĞRETMENLERİ BİRİMİ

MEHMET PER

1984 Kahramanmaraş/Elbistan doğumlu.

2007 yılında Eğitim Fakültesi, Sınıf Öğretmenliği lisans programından mezun oldu.

2011 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen “Zihinsel Engellilerin Eğitimi” kursunu başarıyla tamamlayarak Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenliği unvanını aldı.

Çeşitli devlet okullarında ve özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde öğretmen olarak görev aldı.

2017 yılından bu yana İlk Evin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni olarak çalışmaktadır.

SADİ BAĞÇIVAN

1958 Manisa/Salihli doğumlu.

1976 yılında Açıköğretim Fakültesi, Eğitim programından mezun oldu.

2006 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen “Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenliği” kursunu başarıyla tamamlayarak Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenliği unvanını aldı.

Çeşitli illerin devlet okullarında ve özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde öğretmen olarak görev aldı. Halk eğitimi merkezi müdür yardımcısı ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü pozisyonlarında çalıştı.

2016 yılından bu yana İlk Evin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni olarak çalışmaktadır.

SELAMİ ATEŞ

1956 Kars/Hanak doğumlu.

1974 yılında Açıköğretim Fakültesi, Eğitim programından mezun oldu.

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme kurumlarında öğretmen ve idareci olarak görev aldı.

2009 yılından bu yana İlk Evin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni olarak çalışmaktadır.

SÜLEYMAN ÇİFTÇİ

1956 Gümüşhane/Merkez doğumlu.

1980 yılında Eğitim Fakültesi, Sınıf Öğretmenliği programından mezun oldu.

2007 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen “Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenliği” kursunu başarıyla tamamlayarak Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenliği unvanını aldı.

Çeşitli devlet okullarında, Belçika’da ve özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde öğretmen ve yönetici olarak görev aldı.

2011 yılından bu yana İlk Evin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni olarak çalışmaktadır.

ÜST
WhatsApp WhatsApp
BİZİ ARAYIN
YOL TARİFİ